Novinky

26.08.2014

Uzavření reklamní sítě BillBoard CZ (výměna)

Ke dni 30.11.2014 bude ukončen provoz a uzavřeny přístupy do reklamní sítě - BillBoard CZ (výměna) fungující na reklamním trhu pro majitele webových stránek a/nebo inzerenty.

V případě zájmu a dostatečném rozsahu (...

Více zde

Produktový list Kontextový iLayer


Hledáte-li efektivní způsob jak zvýšit povědomí o své značce, výrobku nebo službě, pak právě pro Vás přinášíme reklamní formát spojující výhody kontextové reklamy a velkoplošné reklamy typu iLayer.

Stáhněte si Produktový list.

Kontextový iLayer - formát, který musíte mít

Hledáte efektivní způsob jak zvýšit povědomí o své značce, výrobku nebo službě? Pak Vám přinášíme reklamní formát velkoplošné reklamy typu kontextový iLayer.

Vynikající pro podporu značky

Každá značka se snaží spotřebiteli vštěpit. A právě ve vytváření vazeb mezi značkou, slovem nebo frází Kontextový iLayer vyniká. Reklama je k těmto slovům v textu stránek připojena a vazba je tedy přímá.


Další ukázky kontextového iLayeru.

Neomezená kreativita

Můžete využít jakýkoliv formát reklamy (obrázek, flash, dokonce i HTML ve formě micro-site) a to v jakýchkoli rozměrech. Jak to? Reklama se zobrazí jakoby „nad“ stránkou a je prakticky omezena pouze velikostí okna prohlížeče. Nejste limitováni jen stručným textovým sdělením.

Vždy viditelná

Zobrazuje se pouze tehdy, kdy uživatel aktivně sám najede kurzorem myši nad zvýrazněné slovo nebo frázi. Máte jistotu, že Vaše reklama nemůže být přehlédnutá. Vyžádaná a fungující Zobrazuje pouze na vyžádání.. Díky tomu pravděpodobně dosahuje tato forma reklamy CTR cca 20% (i více).

Snadná realizace

Kontextový iLayer neklade žádné nároky na dodanou kreativu.

Protože jde o V.I.P. produkt, kampaň na Vaše přání nastavíme.