Případové studie

Prediktivní behaviorální cílení zvýšilo CTR kampaní společnosti AZ pneu o 42,39%

Společnost AZ pneu se rozhodla vyzkoušet novou metodu cílení v oblasti bannerové reklamy - prediktivní behaviorální cílení (PBT) - k propagaci výrobku Alu Kola. Výsledky pilotní kampaně této společnosti byly velmi překvapivé. PBT cílení opravdu funguje! PDF 508,7 Kb stáhnout

Případová studie Intextové reklamy se společností Microsoft

Společnost Microsoft vyzkoušela nový formát internetové reklamy, Intextovou reklamu, na propagaci služby Coolhotmail. Výsledky a efektivita nového reklamního kanálu byly příjemným překvapením. PDF 72,2 Kb stáhnout


Novinky

26.08.2014

Uzavření reklamní sítě BillBoard CZ (výměna)

Ke dni 30.11.2014 bude ukončen provoz a uzavřeny přístupy do reklamní sítě - BillBoard CZ (výměna) fungující na reklamním trhu pro majitele webových stránek a/nebo inzerenty.

V případě zájmu a dostatečném rozsahu (...

Více zde

BillBoard


U nás máte možnost využít účinnou kombinaci různých moderních typů reklamy pro propagaci vašich produktů či služeb v reklamních sítích BillBoard a iBILLBOARD a oslovit tak nejširší internetovou veřejnost rychle a účinně. Reklamní síť BillBoard sdružuje více než tisíc serverů a stránek. Pokud si přejete kampaně spravovat sám, nabízíme vám více možností, jak inzerovat. V případě, že upřednostňujete individuální přístup, neváhejte nás kontaktovat.


Intextová reklama

Inextová reklama Výrazná a neagresivní forma reklamy na internetu. Reklama zobrazující se v textu webové stránky po přejetí kurzorem myši nad podtrženým slovem. Formáty Intextové reklamy jsou tzv. bubliny - Text, Logo, Flash, Video, VIP, Shop, které nabízejí účinné možnosti propagace. Více o Intextové reklamě ZDE.                                                                                            


Bannerová reklama

Bannerová reklama Reklama bannerových formátů na vybraných webových stránkách sítě BillBoard a iBILLBOARD RTB. 

Více o bannerové reklamě ZDE.